ČAU - Česká asociace ultramaratonců

Ultramaraton je více než maraton

Font Size

SCREEN

Layout

Menu Style

Cpanel


Závěrečná nominace na 100 km 2010

Nominace na mistrovství světa na 100 km, které se koná na Gibraltaru 7.11.2010. Nominace byla doplněna o výsledky sobotního MČR na 100 km. Nominování jsou seřazeni dle tabulkových výkonů, ale rozhodující je pořadí v nominaci, které je stanoveno dle platných nominačních pravidel. Letos bude ČAU vysílat 3 členné družstvo mužů a žen. Po omluvě Němcové a Dimitriadu je nominace: Podmelová, Judová, Žákovská, Orálek, Adamec, Bohdal.

Zdroj: Sandokan

Nominace muži

nominace splnil kritéria příjmení jméno narození oddíl výkon poz. kdy kde poř.
datum hod datum město /stát/
2. ORÁLEK Daniel 29.03.1970 CZE - Brno 06:58:07 s 11.04.2010 Kisber /HUN/ 1.
3. ORÁLEK Daniel 29.03.1970 CZE - AC Moravská Slávia Brno 07:00:20 s 13.09.2008 Winschoten /NLD/ 1.
3. 2. ORÁLEK Daniel 29.03.1970 CZE - Brno 07:22:15 s 12.09.2009 Winschoten /NLD/ 3.
5.,6. ORÁLEK Daniel 29.03.1970 CZE 07:28:50 s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME 29.
1. 1.,4. ADAMEC Milan 30.04.1977 AHA Vyškov 07:54:12 s 06.06.2009 PRAHA-Stromovka MR 1.
2. 1.,9. BOHDAL Jaroslav 09.04.1976 MK Kladno 08:05:43 s 28.08.2010 Ostrava MR 1.
5. 10. ULMA Tomáš 12.10.1964 Praha 9 08:26:00 s 28.08.2010 Ostrava MR 2.
BOHDAL Jaroslav 09.04.1976 MK Kladno 08:33:28 s 29.05.2010 PRAHA-Stromovka 1.
6. 11. KAŠE Jaroslav 14.06.1953 CZE - Brno 08:40:44 s 12.09.2009 Winschoten /NLD/ 8.
7. 12. ŠROUBEK Vlastimil 21.08.1961 SC MARATHON Plzeň 08:41:46 s 06.06.2009 PRAHA-Stromovka MR 2.
4. 7.,8. KAŠE Jaroslav 14.06.1953 CZE 08:43:19 s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME 98.
8. 13. KADLEC Miroslav 26.07.1962 SOKOL Hovorany u Kyjova 08:43:56 s 28.08.2010 Ostrava MR 3.
9. 14. KUBÁLE Josef 27.11.1972 CZE 08:43:31 s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME 99.
10. 15. HOTAŘ Pavel 11.02.1963 CZE - Datalusk Jihlava 08:43:43 s 25.04.2009 Nitra /Slovensko/ 3.
HOTAŘ Pavel 11.02.1963 CZE 08:47:13 s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME 103.
KAŠE Jaroslav 14.06.1953 Brno 08:51:19 s 11.06.2010 Biel /Švýcarsko/
11. 16. SLOWIOCZEK Roman 28.02.1959 Maraton klub Seitl Ostrava 09:06:01 s 28.08.2010 Ostrava MR 4.
12. 17. OSLADIL Miroslav 30.08.1952 CZE 09:11:32 s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME 120.
ORÁLEK Dan 29.03.1970 CZE 09:12:52 h 20.03.2009 Brno mez.
13. 18. ČERNÍK Tomáš CZE 09:22:44 s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME 128.
14. 19. MIŠÁK Milan 13.10.1963 " Běhám pro párek " 09:33:09 s 29.05.2010 PRAHA-Stromovka 2.
15. 20. DOSTÁLEK Petr 07.05.1967 CZE 09:40:32 s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME 145.
16. 21. DVOŘÁČEK Vlastimil 23.03.1959 ORSIL Častolovice 10:20:42 s 06.06.2009 PRAHA-Stromovka MR 3.
OSLADIL Miroslav 03.08.1952 CZE 10:27:23 h 21.03.2009 Brno mez.
17. 22. HUNČOVSKÝ Martin 26.12.1964 CZE 10:30:05 h 20.03.2009 Brno mez.
18. 23. KOCOUREK Jan 00.00.1966 Sayerlack Prachatice 10:31:23 s 29.05.2010 PRAHA-Stromovka 3.
19. 24. KOSTIVÝ Miroslav 24.01.1955 Traged Team Praha 10:33:50 s 29.05.2010 PRAHA-Stromovka 4.
20. 25. KLEPL Filip 03.10.1966 KLESPOL Praha 10:47:44 s 29.05.2010 PRAHA-Stromovka 5.
21. 26. SEDLÁČEK Svatopluk 13.10.1957 CZE 10:59:00 h 20.03.2009 Brno mez.
22. 27. ONDRUŠ Jan 11.03.1955 CZE 11:08:47 h 20.03.2009 Brno mez.
28. BUDÍK Karel 04.07.1956 SOKOL Myškovice u Holešova 11:19:09 s 28.08.2010 Ostrava MR 7.
23. 29. HOFMAN Jiří 20.03.1970 CZE 11:30:44 h 20.03.2009 Brno mez.
30. POSPÍŠEK Miroslav 19.05.1961 PIM BK Praha Krčský les 11:41:55 s 29.05.2010 PRAHA-Stromovka 6.
24. 31. SOLNIČKA Petr 17.01.1960 CZE 11:46:20 h 20.03.2009 Brno mez.
25. 32. DITTRICH Tomáš 20.08.1969 CZE 11:47:05 h 20.03.2009 Brno mez.
33. SVOZIL Libor 05.10.1971 Maraton klub Seitl Ostrava s 28.08.2010 Ostrava MR 10.
DOSTÁLEK Petr 07.05.1967 CZE 12:37:18 h 20.03.2009 Brno mez.
26. 34. HOLEČEK Stanislav 01.08.1955 CZE 13:34:52 h 20.03.2009 Brno mez.
KUNRT Jaroslav 12.09.1975 SK Týniště nad Olicí NF s 06.06.2009 PRAHA-Stromovka MR NF
VYDRA David 00.00.1972 CZE NF s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME NF
VOSTRÝ Miroslav 19.06.1977 MK Kladno NF s 29.05.2010 PRAHA-Stromovka NF
SZABÓ Ludvík 00.00.1963 Praha 4 NF s 29.05.2010 PRAHA-Stromovka NF
BEZROUK Jiří 26.07.1962 BOKI NF s 28.08.2010 Ostrava MR NF
CHOBOLA Tomáš 05.03.1981 BK SaK Ložiska Karviná NF s 28.08.2010 Ostrava MR NF
JADRNÍČEK Petr 29.09.1957 Lokomotiva Ostrava NF s 28.08.2010 Ostrava MR NF
ŠROUBEK Vlastimil 21.08.1961 SC Maraton Plzeň NF s 28.08.2010 Ostrava MR NF
OSLADIL Miroslav 03.08.1952 IRICO Olomouc NF s 28.08.2010 Ostrava MR NF

Nominace ženy

nominace splnil kritéria příjmení jméno narození oddíl výkon poz. kdy kde poř.
datum hod datum město /stát/
4. 3. DIMITRIADU Michaela 23.12.1973 CZECH REPUBLIC 08:28:26 s 08.11.2008 Tuscania-Tarquinia /I/ ME 78.
3. 2.,5.,6. ŽÁKOVSKÁ Alena 23.12.1962 CZE 09:28:09 s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME 136.
5. 4. JUDA Martina 24.10.1976 09:51:26 s 22.03.2009 Seregno /ITA/
7.,8.,9. PODMELOVÁ Vilma 02.07.1962 CZE 10:19:15 s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME 167.
1. 1. PODMELOVÁ Vilma 02.07.1962 AC Motravská Slavia Brno 10:55:04 s 28.08.2010 Ostrava MR 6.
2. 1.,10. NĚMCOVÁ Ivana 27.01.1981 SCMT Praha 10:58:12 s 06.06.2009 PRAHA-Stromovka MR 4.
6. 11. KRČKOVÁ Šárka 20.05.1988 Liga 100 Olomouc 11:11:17 s 06.06.2009 PRAHA-Stromovka MR 5.
7. 12. PROCHÁZKOVÁ Pavlína 30.10.1964 CZE 11:20:11 s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME 183.
8. 13. NĚMEČKOVÁ Martina 04.04.1965 CZE 11:20:36 h 20.03.2009 Brno mez.
9. 14. KAŠOVÁ Hana 06.03.1954 CZE 11:37:01 s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME 190.
NĚMEČKOVÁ Martina 04.04.1965 CZE 11:56:35 s 12.09.2009 Winschoten /NLD/ 40.
NĚMEČKOVÁ Martina 04.04.1965 CZE 12:00:21 s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME 196.
KAŠOVÁ Hana 06.03.1954 Brno 12:04:10 s 11.06.2010 Biel /Švýcarsko/
BERNARDOVÁ Abhejali 28.01.1977 SCMT Praha NF s 06.06.2009 PRAHA-Stromovka MR NF
POKOROVÁ Jaroslava 22.10.1972 HAC Praha NF s 06.06.2009 PRAHA-Stromovka MR NF
DIMITRIADU Michaela 23.12.1973 CZE NF s 19.06.2009 Torhout /Belgie/ MS,ME NF
PROCHÁZKOVÁ Pavlína 30.10.1964 CZE NF s 12.09.2009 Winschoten /NLD/ NF
KAŠOVÁ Hana 06.03.1954 CZE - Brno NF s 12.09.2009 Winschoten /NLD/ NF
PROCHÁZKOVÁ Pavlína 30.10.1964 OB Lokomotiva Beroun NF s 28.08.2010 Ostrava MR NF

Poslední komentáře

  • MS 100 km 2015 Winschoten - Před startem

    • Ahoj winschotenští reprezentanti i ostatní účastníci ...

      Číst dále...

  • MS v Ultratrailu 2016

    • 4. míslo v ženských týmech - velká gratulace :lol ...

      Číst dále...

  • Nominační kritéria pro rok 2018

Jste zde: Home Informace z ČAU ČAU informuje Závěrečná nominace na 100 km 2010